HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Tarihçe
Firmamız , 1980 yılında Bayram Ali ILGIN tarafından kurulmuş , faaliyetlerine seramik ve banyo ürünlerinin perakende satışı ile başlamış olup , 600 m² showroom alanı ,4000 m² büyüklüğünde deposuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Sürekli kendini yenileyen yapısıyla müşterilerinin beklentilerine cevap vermeyi başarmıştır. Hizmet anlayışı ve sektöründe saygın markaları bünyesinde barındırması saysesinde bölgesinde güven veren ve popüler bir firma haline gelmiştir.
 
2008 yılında Batı Karadeniz bölgesinde toptan satışlarıyla hizmet vermeye başlamıştır. Verdiği hizmetle hep fark yaratmış . ve sektöründe sağlam bir yere sahip olmuştur. Edindiği bilgi birikimini ve tecrübesini paylaşmak için için CabinArt markası adı altında , duşakabin üretimine 2011 yılının son çeyreğinde başlamış ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Dinamik ekibimizle ve desteğinizle bu işin üstesinden de başarı ile geleceğimize inanıyor , bölgemize ve ülkemize artı değer katmış olmanın heyecanını yaşıyoruz.
 
Hedefler
Hedefimiz ; sektörde ihtiyaçları karşılayan , ve aranılan markalar arasında , yerini almaktır. Çıktığımız bu yolda vereceğiniz destekler için şimdiden teşekkür ederiz.
 
Sosyal Sorumluluk
Ilgın Yapı , sattığı ürün ve/veya verdiği hizmetlerde , kaliteyi ve çevreye duyarlılığı birincil amaç olarak benimsemiştir. Kaliteden ödün vermeyerek , hem ürünün dayanıklılığı hem de çevreye verdiği zararın en düşük seviyede olması bizim için büyük önem taşımaktadır.Ayrıca kurumsal olarak bölgemiz ve ülkemizin gelişimi için üstüne düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmekte , geleceğe dönük her türlü yatırımda maddi ve manevi katkı sağlamayı bir borç adletmektedir. Geleceğe güvenle bakmak hepimizin ortak temennisidir.
  • Ilgın Yapı Malzemeleri

  • Ilgın Yapı Malzemeleri

  • Ilgın Yapı Malzemeleri